MONTÁŽNÍ A TECHNICKÝ SERVIS

Lepší dříve a pravidelně, než když už je pozdě.

Servis oken a okenních kování

– minimálně jednou ročně a vše bude fungovat –

Stejně jako u Vašeho auta, je pravidelný servis Vašich oken tím správným krokem pro jejich bezproblémové fungování po celou dobu životnosti. Na rozdíl od výrobců oken jsem schopen Vám nabídnout servis většiny značek oken a kování (s výjímkou střešních oken) i za předpokladu, že již výrobce či dodavatel není aktivní na trhu. Provádím veškerý záruční i pozáruční servis.

Neváhejte mne kontaktovat i v případě jiných potíží. Vzhledem k dlouholetým zkušenostem s montáží i servisem oken a dveří si dokážu poradit téměř s každým problémem.

Montáž a servis stínící techniky

Provádím kompletní dodávku, montáž a servis Vaší stínící techniky (rolety, žaluzie) včetně dodávky náhradních dílů.

V případě potřeby vyměním provozem či jen UV zářením poškozené plastové díly, vodící nitě nebo mechaniky konzolí či ovládací řetízky.

V případě, že se jedná o již nevyráběné systémy, pro které není možné zajistit dodávku náhradních dílů, zpravidla řeším servis formou výměny poškozené žaluzie či rolety za nový výrobek, a to bez dalších více nákladů.

 
 

Montáž a servis sítí proti hmyzu

Dnes je asi bez diskuze nejefektivnějším způsobem, jak ochránit svůj domov i sebe před všudy přítomným obtížným hmyzem, osadit okna i dveře sítěmi proti hmyzu.

Nabízím ZDARMA zaměření sítí vč. konzultace osazení nejvhodnějšího typu sítí pro efektivní ochranu vašeho domu či bytu vč. následného záručního i pozáručního servisu.