PRODUKTOVÉ PORTFOLIO

Co vše najdete v naší pestré nabídce:

Venkovní rolety

MŮŽETE VYBÍRAT ZE 2 TYPŮ VENKOVNÍCH ROLET
(k dodatečné montáži nebo pod omítkové provedení)

Venkovní rolety jsou exteriérový stínící, izolační a bezpečnostní prvek. Tepelná izolace je zaručena použitím nejlepších materiálů, tj. vysoce kvalitního a velmi odolného hliníku (plněného polyuretanovou pěnou). Rolety vytvářejí vyrovnané vnitřní klima. Obtěžování hlukem se použitím předokeních rolet výrazně snižuje. Jsou ovládány manuálně s popruhem nebo klikou a nebo elektrickým pohonem s automatickým kontrolním systémem a dálkovým ovládáním.

Hliníkové venkovní žaluzie

PLYNULÁ REGULACE PŘIROZENÉHO OSVĚTLENÍ A SLUNEČNÍHO ZÁŘENÍ

Venkovní žaluzie jsou nejpoužívanějším exteriérovým stínícím prvkem. Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení, zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky. Používají se nejen k zastínění oken moderně pojatých rodinných domů, ale i administrativních či komerčních budov. V případě požadavku na maximální zatemnění používáme lamelu typu Z-PROFIL, kde je tento efekt téměř dokonalý.

Okenní, dveřní a rolovací sítě proti hmyzu

NEJJEDNODUŠŠÍ OCHRANA PŘED DOTĚRNÝM HMYZEM

Sítě proti hmyzu nabízíme ve všech možných konstrukčních variantách a na všechny typy oken a dveří. Sítě jsou vyráběny z různých profilů v několika barevných variantách s možností lakování do odstínů dle vzorníku RAL. Nabídka barevného sladění umožňuje dokonalý estetický soulad s rámem okna. Rám sítě je vyroben z válcovaných nebo extrudovaných hliníkových profilů, síťovina je zajištěna v profilu gumou. Systémy uchycení se volí podle typu profilu a typu okenního rámu.

Horizontální interiérové žaluzie

NEJROZŠÍŘENĚJŠÍ ZPŮSOB PROTISLUNEČNÍ OCHRANY
Z BAREVNÉ ŠKÁLY JEDNODUŠE A HARMONICKY SLADÍTE BARVY V MÍSTNOSTI

Horizontální žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany a staly se nedílnou součástí interiéru. Ochraňují nejen proti slunečním paprskům a regulují světlo v místnosti, ale chrání i Vaše soukromí. Využití horizontálních žaluzií je mnohostranné a jejich barevná škála dovoluje harmonicky sladit barvy v místnosti s barevnými doplňky a vytvořit tak příjemnou atmosféru dle Vašeho vkusu. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost.

Minimální údržba a především cenová dostupnost, to je synonymem pro nabízené produkty ISOLINE. Ve spojitosti s profesionální a rychlou montáží je to ta nejlepší volba pro Vaší domácnost či kancelář.

Textilní roletky a roletky Den/Noc

VOLBA INTENZITY ZASTÍNĚNÍ A KOMPLEXNÍHO BAREVNÉHO SLADĚNÍ

Textilní roletky dávají možnost dokonalého celkového stínícího efektu a jsou ideálním dekoračním i praktickým doplňkem. Široká nabídka látek a typů textilních roletek umožňuje sladit volbu intenzity zastínění a komplexního barevného sladění. Textilní roletky mají několik variant provedení montáže, a to montáž na zeď, do stropu nebo do rámu plastového okna, eurookna nebo střešního okna. Jsou vyráběny jako volně visící nebo pevné s vodícími krycími lištami a krytem návinu.

Roletky Den/Noc dávají možnost dokonalého celkového stínícího efektu a jsou ideálním dekoračním i praktickým doplňkem.

Vertikální žaluzie

NAHRADÍ ZÁCLONY NEBO ZÁVĚSY VE VAŠEM INTERIÉRU

Vertikální žaluzie elegantně doplní Váš interiér a zcela nahradí záclony nebo závěsy. Díky široké nabídce materiálů a barevných odstínů vkusně a moderně sladíte Vaši kancelář i domov. Jejich antistatická úprava, barevná a tvarová stálost vyžaduje minimální nároky na údržbu. Mezi její přednosti patří schopnost zaclonit velké plochy.
Montáž je velmi jednoduchá a rychlá, přičemž celkový dojem vede k provzdušnění celého prostoru. Překvapí Vás řadou neočekávaných světelných a prostorových efektů.